Šok na Koševu: GOŠK bolji od Sarajeva

Avaz.ba

6.8.2017

GOŠK iz Gabele je upisao dva poraza u dvije dosadašnje utakmice nove sezone Premijer lige, ali danas je senzacionalno u gostima savladao Sarajevo 1:0.

Ključni trenutak susreta dogodio se u 70. minuti kada je bivši nogometaš Željezničara, Mirsad Ramić, odlično prebacio domaćeg golmana.

Mladost je pobjedom od 1:0 u gostima kod Borca izbio na vrh tablice s devet bodova i postala jedina momčad koja je u prve tri utakmice ove sezone ostvarila tri pobjede. Jedini pogodak na susretu je zabio Šišić već u petoj minuti susreta.

U prvom današnjem susretu, Krupa i Sloboda su remizirali 0:0. Domaćini su stvarali prilike, a najviše se istaknuo gostujući vratar Muminović koji je obranio opasne pokušaje Krupe. Sloboda je ponajprije zahvaljujući njemu osvojila prvi bod u novoj sezoni, ali je i dalje bez postignutog gola poslije tri odigrana kola.