Ukić i Musa srušili Partizan u Beogradu, Cedevita slavila 92:82

Mondo.rs

Piše: R. Be.

9.12.2017

Zagrebačka Cedevita večeras je u dvorani "Aleksandar Nikolić" u Beogradu savladala Partizan rezultatom 92:82 (23:24, 21:20, 18:23, 20:25).

Jedan od najboljih u pobjedničkom timu bio je bh. košarkaš Džanan Musa, koji je za manje od 23 minute u igri ubacio 16 poena, uz po tri skoka i asistencije.

Drugi reprezentativac BiH u dresu Cedevite Andrija Stipanović ubacio je osam poena.

Najzaslužniji za pobjedu zagrepčana bio je Roko Leni Ukić sa 23 poena, a Demetris Nikols (Nichols), koji je ubacio 12 poena, uz šest skokova.

U beogradskom timu najefikasniji je bio Najdžel Kol Viliams-Gos (Nigel Cole Williams-Goss), ubacivši 25 poena uz tri skoka i asistencije, čime je sebe promovisao kao najefikasnijeg pojedinca meča.

Patrik Miler (Patrick Miller) je dodao 15 koševa i to su bila jedina dvojica raspoloženih u dresu Partizana.

Utakmica je bila prilično izjednačena, a Cedevita je prelomila meč na svoju stranu u posljednjoj četvrtini.