KOŠARKA

Loša vijest iz Portlanda: Nurkić povrijedio koljeno!

A. S.

1.2.2018

Sjajni bh. košarkaš Jusuf Nurkić, u utakmici protiv Čikaga, povrijedio je koljeno. Naš košarkaš iz redova Portlanda povrijedio se tokom treće četvrtine (3:25 do kraja), prilikom odbrane gostujućeg napada.

Nurkić je osjetio bol u nozi i odmah otišao na klupu za rezervne igrače. Nešto kasnije je otišao u svlačionicu.

Ovu vijest su potvrdili iz kluba za američke medije, ali nisu naveli težinu povrede.

Ovo nije prvi put da Nurkić povređuje koljeno. U aprilu prošle godine odsustvovao je dvije sedmice, nakon što je zadobio povredu koljena u samom finišu utakmice protiv Hjustona.

Podsjetimo, Nurkić je za 21 minutu na terenu ubacio 12 poena, uz devet skokova i asistenciju. Portland je slavio pobjedu nad Čikagom 124:108.