Kvalifikacije za SP u Rusiji: Azerbejdžan kojeg vodi Prosinečki savladao San Marino a Danska Armeniju u gostima uvjerljivim rezultatima

Avaz.ba

4.9.2017

Azerbajdžan je u 8. kolu grupe C s uvjerljivih 5:1 pobijedio San Marino i zadržao se u borbi za drugo mjesto koje vodi u doigravanje za plasman na Svjetsko prvenstvo.

Igrači Roberta Prosinečkog nisu imali problema protiv autsajdera skupine, a pobjedu su osigurali Izmailov s dva gola, po jedan su postigli Abdulajev i Sadigov dok je Cevoli zabio autogol.

San Marinu utjeha može biti postignuti pogodak u 74. minuti koji im je drugi u ovim kvalifikacijama, dok su u istom razdoblju primili čak 38 golova!

Azerbajdžan je ostao treći sa šest bodova iza drugoplasirane Sjeverne Irske koja ima i utakmicu manje.

Danska je s 4:1 slavila na gostovanju kod Armenije i tako preuzela vodstvo u neizvjesnoj skupini E.

Armenija je povela pogotkom Korjana u šestoj minuti igre, ali su Danci slavili na krilima Delenija koji je postigao hat-trick, a jedan pogodak je dodao i Eriksen.

Danska je prva sa 16 bodova, toliko ima i Poljska koja ima utakmicu manje. Armenija je sa šest osvojenih bodova peta.