Liga prvaka: Rapsodija Reala, Sevilja odnijela bod sa Enfilda, Totenhem slavio protiv Borusije

Avaz.ba

13.9.2017

Kraj večerašnjih utakmica.

90' Završena utakmica u Roterdamu. Siti je slavio protiv Fejnorda rezultatom 4:0

73' Sevilja dolazi do izjednačenja na Enfildu. Strijelac za španski tim bio je Korea.

72' Napoli je postigao gol protiv Šahtjora, a strijelac za italijanski tim bio Milik iz penala.

63' Golijada Sitija nastavlja se i u drugom poluvremenu. Strijelac četvrtog gola za Građane bio je ponovo Stuns.

62' Ramos pogađa efektno škaricama za ubjedljivo vodstvo Kraljevskog kluba od 4:0.

61' I Spartak konačno dolazi u vodstvo protiv Maribora od 1:0, a strijelac je bio Samedov.

60' Totenhem dolazi i do trećeg gola protiv Borusije, a strijelac je bio Kejn.

59' Šahtjor je protiv Napolija poveo 2:0, a strijelac je Fereira.

51' Ronaldo postiže novi gol u Ligi prvaka. Real vodi 2:0 i na najbolji način kreće u odbranu titule prvaka Evrope.

46' Počelo je drugo poluvrijeme na večerašnjim utakmicama.

45' Kraj prvog poluvremena na večerašnjim utakmicama.

Totenhem - Borusija Dortmund 2:1

37' Preokret Redsa na Enfildu. Liverpul vodi protiv Sevilje rezultatom 2:1, a strijelac je bio Salah.

35' Ekspresno izjednačenje Monaka. Strijelac za Kneževe bio je Tileman.

33' Lajpcig je poveo protiv favoriziranog Monaka. Strijelac za domaće bio je Forzberg.

29' Ponovo Bešiktaš vodi u Portugalu protiv Porta, a sada je 2:1. Strijelac je bio Tosun.

26' Građani nastavljaju rapsodiju u Holandiji protiv Fejnorda. Sad je 3:0, a strijelac je Jesus.

22' Marega postiže gol za Porto, kojim domaći fudbaleri dolaze do izjednačenja. Sada je 1:1

21' Redsi dolaze do izjednačenja protiv Sevilje, a strijelac je bio Firmino.

17' Šahtjor je također poveo protiv Napolija, a strijelac je bio Tajson.

16' Nevjerovatna utakmica u Londonu. Opet Totenham vodi protiv Borusije, a sada je pogodio Kejn (Kane).

14' I Bešiktaš je došao u vodstvo protiv Porta na Dragao stadionu. Strjielac je bio Taliska.

13' Bunker APOELA nije izdržao dugo. Real je poveo 1:0, a strijelac je bio Ronaldo.

11' Borusija dolazi do izjednačenja na Vajt Hart Lajneu (White Heart Laneu), a strijelac je bio Jarmolenko.

10' Siti rješava pitanje pobjednika. Strijelac drugog gola za Građane bio je Aguero.

5' Sevilja je potvrdila dobru formu u Evropi i povela rano protiv Liverpula golom Ben Jedera (Ben Yeddera)

4' Totenham je već poveo protiv Borusije iz Dortmunda 1:0, a strijelac gola bio je Song.

2' Mančester Siti je veoma brzo došao do vodstva protiv Fejnorda. Strijelac je bio Stouns.

U okviru grupa E, F, G i H večeras se nastavlja Liga prvaka.

Aktuelni branilac titule, ekipa Reala večeras će igrati na svom Santiago Bernabeu protiv APOELA, dok će u istoj grupi Totenham (Tottenham) dočekati Borusiju iz Dortmunda (Borussia Dortmund)

Jedan od zanimljivijih duela igra se na Anfieldu u okviru grupe E, gdje domaći Liverpul (Liverpool) dočekuje Sevilju (Sevillu). U istoj grupi Maribor će na svom terenu dočekati Spartak iz Moskve.

U grupi F Fejnord (Feynoord) će na svom terenu dočekati favorizirani Mančester Siti (Manchester City), dok će Šahtjor (Shakhtar) ukrstiti koplja sa Napolije.

U grupi G Lajpcig (Leizpzig), koji debituje u najelitnijem fudbalskom takmičenju dočekuje na svom stadionu Monako (Monaco), dok će Porto na stadionu Dragao dočekati Bešiktaš.