Završeno je svih večerašnjih osam susreta Lige Prvaka.

Mančester siti - Fejnord 1:0

Monako - Lajpcig 1:4

Napoli - Šahtar 3:0

Sevilja - Liverpul 3:3

90+4´| GOOOOOOOOL! Pizaro (Pizzaro) je postigao treći gol za Sevilju i time svom klubu donio izjednačenje.

89´| GOOOOOOOOL! Sterling je postigao gol za Mančester siti.

81´| GOOOOOOOOOL! Napoli postiže i treći pogodak. Ovog puta strijelac je Mertens.

81´| GOOOOOOOOOOOL! Napoli je udvostručio prednost protiv Šahtara. Gol je postigao Vielinski.

76´| GOOOOOOOOL! Totenhem je okrenuo rezultat. Sada je 1:2, a strijelac gola je Son Heung-Min.

73´| Jedina večerašnja utakmica bez golova igra se između Mančester sitija i Fejnorda.

59´| Jedanaesterac je za Sevilju. Izvodi ga Ben Jeder i pogađa za 2:3.

56´|GOOOOOOOOOOL! Napoli vodi protiv Šahtara. Gol je zabio Insinje (Insigne).

54´| GOOOOOOOOOOL! Za 0:6 protiv APOEL-a zabio je Ronaldo.

51´| GOOOOOOOOOL! Sevilja je smanjila vodstvo Liverpula. Za 1:3 pogodio je Ben Jeder (Yedder).

49´| GOOOOOOOOOL! Totenhem postiže gol protiv Borusije i time dolazi do izjednačenja. Pogodak je postigao Kejn (Kane).

49´| GOOOOOOOOOL! Real madrid zabija peti gol. Strijelac je Kristijano Ronaldo (Cristiano).

Upravo počinje drugo poluvrijeme na šest utakmica najelitnijeg nogometnog klupskog takmičenja u Evropi.

Završeno je prvo poluvrijeme utakmica petog kola Lige prvaka.

45+2´| GOOOOOOOOL! Real ide na odmor sa četiri gola protiv APOEL-a. Strijelac je Benzema.

45´| GOOOOOOOOOIL! Keita vraća prednost Lajpciga od tri gola. Rezultat je 1:4.

44´| GOOOOOOOOOOL! U finišu prvog poluvremena Monako smanjuje prednost Lajpciga. Rezultat je sada 1:3, a strijelac gola za Monako je Falkao (Falcao).

41´| GOOOOOOOOL! I pao je treći pogodak! Real vodi 3:0 protiv APOELA, strijelac je Naćo (Nacho).

39´| GOOOOOOOOL! Real Madrid je udvostručio vodstvo. Gol je postigao Benzema.

32´| GOOOOOOOOOL! Borusija Dortmund vodi protiv Totenhema. Gol je postigao Obamejang (Aubameyang).

31´| GOOOOOOOOOL! Lajpcig je postigao treći gol. Strijelac je ponovo Verner, a ovog puta nogometaš je bio siguran sa 11 metara.

30´| GOOOOOOOOOL! Liverpul postiže treći pogodak protiv Sevilje. Firmino je dvostruki strijelac.

23´| GOOOOOOOOOL! Real Madrid vodi protiv APOEL-a. Gol je postigao Luka Modrić.

22´| GOOOOOOOOOL! Liverpul vodi 2:0! Strijelac je Mane.

20´| Sevilja je u 60 sekundi promašila dvije stopostotne šanse za izjednačenje protiv Liverpula.

15´| Još uvijek nema golova na preostala četiri susreta.

9´ | GOOOOOOL! Lajpcig je udvostručio prednost protiv Monaka. Verner (Werner) je strijelac drugog pogotka.

6´ | GOOOOOOL! Lajpcig vodi protiv Monaka. Autogol je postigao Džemerson (Jemerson).

| GOOOOOOOL! Liverpul vodi protiv Sevilje. Pogodak je postigao Firmino.

| Počeli su svi susreti.

Širom Evrope večeras se igraju susreti petog kola najelitnijeg nogometnog klupskog takmičenja - Lige prvaka. Očekuje nas šest susreta u okviru grupa E, F, G i H.

U grupi E vodit će se tijesna borba između Liverpula i Sevilje. Prvoplasirani Liverpul u dosadašnja četiri susreta bilježi dva remija i dvije pobjede, a večeras će zasigurno krenuti na sva tri boda protiv španskog kluba.

U grupi F sastaju se prvoplasirani Mančester siti i posljednji tim sa tabele Fejnord. Tim Pepa Gvardiole (Guardiola) ove sezone igra furiozno i već je jedan od kandidata za osvajanje titule.

Druga utakmica ove grupe odigrava se između Napolija i Šahtara.. Nijedan od ova dva kluba nije pokazao šta sve umije pa je večeras idealna prilika da "zaigraju".

Grupa H donosi nam jedan od najzanimljivijih susreta večeras koji će se odigrati između Borusije iz Dortmunda i Totenhema. Totenhem je trenutno prvoplasirani sa 10 bodova, a Borusija će nakon dva poraza i dva remija pokušati doći do pobjede.

Real Madrid igra protiv APOEL-a.

U ranijem terminu završena su dva susreta istim rezultatom (1:1). Sastali su se Bešiktaš i Porto, te Spartak iz Moskve i Maribor.