PSG nastavlja sjajan niz

AFP

Piše: S.Me.

29.11.2017

Posljednja utakmica 15. kola Francuske lige odigrana je u Parizu u kojoj su domaćini pobjedili Troa uz dosta muke rezultatom 2:0.

Prvo poluvrijeme u Parizu završeno je bez golova a kriv tome je upravo Kavani (Cavani) koji je u 41. minuti promašio penal. Pored ovoga promašenog penala domaćini su bili znatno dominantniji. Moramo reći da je i Troa imao nekoliko šansi ali ipak do promjene rezultata nije došlo.

Drugo poluvrijeme PSG je uložio dodatne napore kako bi savladao večeras dobru ekipu Troa. Domaćini se muče dobar dio drugog poluvremena ali ipak otpor gostiju je srušio Nejmar (Neymar) u 73. minuti. Za ovjeru rezultata pobrinuo se Kavani u 90. minuti. On se ovim golom iskupio za promašeni penal iz prvog poluvremena i donio je domaćinu sigurnu pobjedu od 2:0.

Ovom pobjedom PSG je zadržao deset poena prednosti kojih je imao i prije ovoga kola nad Marsejom.

Donosimo vam rezultati ostalih susreta koji su počeli od 19.00 sati.