Raspored utakmica na svjetskom nogometnom prvenstvu 2018. u Rusiji po grupama:
A-grupa:
14. juna:
17.00 Moskva: Rusija - Saudijska Arabija
15. juna:
14.00 Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj
19. juna:
20.00 St. Peterburg: Rusija - Egipat
20. juna:
17.00 Rostov na Donu: Urugvaj - Saudijska Arabija
25. juna:
16.00 Samara: Urugvaj - Rusija
16.00 Volgograd: Saudijska Arabija - Egipat
B-grupa:
15. juna:
17.00 St. Peterburg: Maroko - Iran
20.00 Soči: Portugal - Španija
20. juna:
14.00 Moskva: Portugal - Maroko
20.00 Kazan: Iran - Španija
25. juna:
20.00 Kaliningrad: Španija - Maroko
20.00 Saransk: Iran - Portugal
C-grupa:
16. juna:
12.00 Kazan: Francuska - Australija
18.00 Saransk: Peru - Danska
21. juna:
14.00 Jekaterinburg: Francuska - Peru
17.00 Samara: Danska - Australija
26. juna:
16.00 Moskva: Danska - Francuska
16.00 Soči: Australija - Peru
D-grupa:
16. juna:
15.00 Moskva: Argentina - Island
21.00 Kaliningrad: Hrvatska - Nigerija
21. juna:
20.00 Nižni Novgorod: Argentina - Hrvatska
22. juna:
17.00 Volgograd: Nigerija - Island
26. juna:
20.00 Rostov na Donu: Island - Hrvatska
20.00 St. Peterburg: Nigerija - Argentina
E-grupa:
17. juna:
14.00 Samara: Kostarika - Srbija
20.00 Rostov na Donu: Brazil - Švicarska
22. juna:
14.00 St. Peterburg: Brazil - Kostarika
20.00 Kaliningrad: Srbija - Švicarska
27. juna:
20.00 Moskva: Srbija - Brazil
20.00 Nižni Novgorod: Švicarska - Kostarika
F-grupa:
17. juna:
17.00 Moskva: Njemačka - Meksiko
18. juna:
14.00 Nižni Novgorod: Švedska - Južna Koreja
23. juna:
17.00 Soči: Njemačka - Švedska
20.00 Rostov na Donu: Južna Koreja - Meksiko
27. juna:
16.00 Jekaterinburg: Meksiko - Švedska
16.00 Kazan: Južna Koreja - Njemačka
G-grupa:
18. juna:
17.00 Soči: Belgija - Panama
20.00 Volgograd: Tunis - Engleska
23. juna:
14.00 Moskva: Belgija - Tunis
24. juna:
14.00 Nižni Novgorod: Engleska - Panama
28. juna:
20.00 Kaliningrad: Engleska - Belgija
20.00 Saransk: Panama - Tunis
H-grupa:
19. juna:
14.00 Moskva: Poljska - Senegal
17.00 Saransk: Kolumbija - Japan
24. juna:
17.00 Jekaterinburg: Japan - Senegal
20.00 Kazan: Poljska - Kolumbija
28. juna:
16.00 Samara: Senegal - Kolumbija
16.00 Volgograd: Japan - Poljska
osmina finala:
30. juna:
16.00 Kazan: 1C - 2D
20.00 Soči: 1A - 2B
1. jula:
16.00 Moskva: 1B - 2A
20.00 Nižni Novgorod: 1D - 2C
2. jula:
16.00 Samara: 1E - 2F
20.00 Rostov na Donu: 1G - 2H
3. jula:
16.00 St. Peterburg: 1F - 2E
20.00 Moskva: 1H - 2G
četrtvfinale:
6. jula:
16.00 Nižni Novgorod: pobjednik A1/B2 - pobjednik C1/D2
20.00 Kazan: pobjednik E1/F2 - pobjednik G1/H2
7. jula:
16.00 Samara: pobjednik F1/E2 - pobjednik H1/G2
20.00 Soči: pobjednik B1/A2 - pobjednik D1/C2
polfinale:
10. jula:
20.00 St. Peterburg: pobjednik Nižni Novgorod - pobjednik Kazan
11. jula:
20.00 Moskva: pobjednik Soči - pobjednik Samara
za treće mjesto:
14. jula:
16.00 St. Peterburg: poraženi PF1 - poraženi PF2
finale:
15. jula:
17.00 Moskva: pobjednik PF1 - pobjednik PF2