Nogometaši Željezničara bolji od visočke Bosne

( fkzeljeznicar.ba)

Fena

12.2.2018

Nogometaši Željezničara pobijedili su danas u pripremnom meču u Visokom ekipu Bosne sa 4:2.

"Plavi" su poveli u 12. minuti golom Kajkuta. U 28. minuti je bilo 2:0 za Željezničar. Kajkut je pogodio prečku, a odbijenu loptu u mrežu posprema Zajmović. Dvije minute nakon toga domaći su smanjili rezultat. Nakon udarca sa distance, Fejzić odbija loptu, a Belmin Vila pogađa gol.

U 56. minuti bilo je 3:1. Strijelac je bio Mujagić nakon asistencije Zebe. "Plavi" u 63. minuti dolaze do novog gola. Projić je dobro ubacio, a Mujagić prihvatio loptu i rutinski pospremio u mrežu Visočana.

Konačan rezultat 4:2 postavio je Hodžić u 75. minuti iz penala.

Ovo je bio posljednji pripremni meč Željezničara za početak polusezone, a u subotu lidera na tabeli očekuje gostovanje Krupi.