Nevjerovatne scene iz Super lige Srbije: Igrači iz protesta sjeli na travu, lopte nabijali izvan stadiona

Foto Twitter

Piše: Avaz.ba

19.11.2017

Nevjerovatne scene dolaze iz Srbije, gdje se večeras igrao susret 17. kola Super lige. Ono što se dešavalo u Subotici je za Ginisa.

Meč su igrali Spartak i Borac. Gosti su prvi poveli, ali su domaći do kraja susreta uspjeli preokrenuti rezultat i pobijediti 3:1.

Ipak, poslije svega viđenog, najmanje će se pričati o rezultatu.

U završnici prvog poluvremena sudija Milan Ilić isključio je dvojicu igrača gostujuće ekipe. U drugom poluvremenu počelo je protestom gostujuće ekipe. Igrači Borca posjedali su na travu i okrenuli leđa arbitru i protivniku, a kada je meč nastavljen uslijedila je prava lakrdija.

Golman čačanskog Borca koristio je priliku da svaku loptu koja dođe u njegov pojsed pošalje preko tribina. Izgubljeno je, tvrde srbijanski mediji, nekoliko lopti.