Bivši saigrač Pjanića peti put izgubio svijest usred utakmice

( Twitter)

19.2.2018

Šokantne scene stižu iz Istanbula gdje je domaćin Kašimpaša pobijedio favorizirani Galatasaraj 2-1.

U glavnoj ulozi, nažalost, bio je poznati francuski napadač Bafetimbi Gomis (32). Gostujuća zvijezda srušila se usred utakmice!

Gomis je ostao bez svijesti u sedmoj minuti zbog niskog krvnog pritiska i pao na teren. Nastala je panika, stigli su brzo i ljekari, a i sam Bafetimbi je došao k sebi i - nastavio igrati do kraja utakmice.

Odigrao je svih 90 minuta, trener Fatih Terim nije ga poštedio.

Zadnji put se ovo Gomisu dogodilo prije skoro dvije godine - 5. marta 2016. na utakmici Totenhema i Svonsija. Na White Hart Laneu Gomis je u sedmoj minuti pao u nesvijest i srušio se na terenu.

Rranije se slične probleme imao dok je igrao u Lionu, zajedno sa našim Miralemom Pjanićem. Gomis se samo u razdoblju od tri mjeseca 2009. godine srušio tri puta.