OSTALI SPORTOVI

Mostar SG Staklorad ostvario desetu prvenstvenu pobjedu u nizu

Fena

15.12.2017

Deseti trijumf sezone u desetom kolu Premijer lige u futsalu ostvario je večeras Mostar SG Staklorad, pobijedivši na domaćem terenu Brotnjo rezultatom 6:4.

Početak susreta, kao i nedavno na utakmici protiv Brčkog, za Mostarce je bio šokantan, s obzirom da su gosti od šeste minute imali vodstvo od 2:0. Prvo je u petoj minuti Grgić pogodio za 0:1, a minutu kasnije Marić za 0:2.

U 10. minuti kapetan Marijo Aladžić preciznim udarcem smanjio je na 1:2, da bi pet minuta prije odlaska na odmor Marić svojim drugim golom povisio prednost na 3:1, a već u narednom napadu i na 4:1.

Uslijedio je uragan domaćina do kraja prvog poluvremena, pa je Bošković u 16. smanjio na 4:2, Pavlović u 19. na 4:3, a Bošković u 20. pogodio za 4:4. Osam minuta u nastavku trebalo je domaćim igračima da dođu do prvog vodstva večeras. Lijepu akciju u gol za 5:4 pretvorio je Saša Babić. U 32. minuti Aladžić je svojim drugim golom povisio na 6:4, što se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat utakmice.