Ledeni "Zmajevi" u Zetri pregazili Kuvajt

F. Fočo

Piše: Al. Ti.

25.2.2018

U Olimpijskoj dvorani Zetra večeras su "Ledeni Zmajevi" pregazili Kuvajt rezultatom 8:1.

Naši hokejaši su poveli nakon samo nekoliko minuta kada je strijelac bio Čordalija.

Do kraja prve četvrtine postigli smo još jedan gol, a strijelac je bio Nermin Logo.

Treći gol za izabranike Brajana Jokata postigao je Lemeš, a i četvrti Mirza Omer, kojem je to bio prvi gol za našu hokejašku reprezentaciju.

Lemeš svoj drugi gol postiže tri minute prije kraja druge četvrtine za tada visokih 5:0.

U posljednjem periodu mogli smo vidjeti još tri gola u mrežu reprezentacije Kuvajta.

Prvo je Velić pogodio za 6:0, a nekoliko minuta i Logo, kojem je to bio drugi gol na utakmici. Osmi gol za naš tim djelo je Mirze Omera.

Do kraja susreta Kuvajt je uspio postići i počasni gol za konačnih 8:1.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra će igrati protiv reprezentacije Ujedinjenih Arapskih Emirata u 20 sati.