PRVA LIGA FBIH

Sloboda u finišu došla do vrijedne pobjede: Poslije narednog kola sve će biti jasnije

Tuzlanska ekipa je ovom pobjedom zadržala četiri boda prednosti u odnosu na Stupčanicu

S utakmice na Tušnju - Avaz
+9

7.4.2024

Fudbaleri Slobode slavili su minimalnu pobjedu protiv Zvijezde iz Gradačca u 20. kolu Prve lige FBiH rezultatom 1:0.

Tuzlaci su u finišu uspjeli probiti bedem gostiju iz Gradačca, a junak je bio iskusni Nikola Komazec. On je u igru ušao u drugom poluvremenu, a vrijednu pobjedu donio je golom u 82. minuti.

Sloboda je ovom pobjedom zadržala četiri boda prednosti u odnosu na Stupčanicu uoči njihovog međusobnog okršaja u narednom kolu.

Nakon sljedećeg kola mnogo toga će biti poznato, a ukoliko Sloboda odnese bodove iz Olova, doći će na korak od povratka u elitni rang bh. fudbala.