HRVATSKA

Skromno i oprezno izdanje Dinama i Rijeke: Odluka o trofeju pada za sedam dana

"Modri" su pogodili okvir u 28. minuti, pola sata kasnije je stativa bila saveznik Zagrepčana

S duela na Maksimiru. Goran Stanzl / Pixsell

15.5.2024

Fudbaleri Dinamo Zagreba i Rijeke odigrali su bez golova u prvoj utakmici finala hrvatskog SuperSport Kupa (0:0).

I jedni i drugi su igrali bez mnogo rizika, pa će odluka o osvajaču Kupa pasti za sedam dana na Rujevici.

Večeras su ekipe ostale dužne gledateljima na Maksimiru, iako je početak utakmice obećavao. Dinamo je zaprijetio već u 2. minuti, ali Arber Hoxhe nije pogodio.

Isti igrač je bio blizu pogotka i u 28. minuti, ali je prečka spasila Rijeku. Okvir gola je u 58. spasio Dinamo nakon pokušaja Tonija Fruka.

Na kraju je susret završen bez pobjednika i bez golova, a za trofej će se odlučivati naredne srijede.