Premijer liga BiH: Mladost i Sloboda podijelili bodove u Kaknju

Piše: S.Me.

16.9.2017

Osmo kolo Premijer lige BiH, u kojem su se sastali Mladost i Sloboda u Kaknju, završeno je podjelom bodova, kao i po jedan gol u mreži domaćina i gosta. Najzanimljivije je bilo u prvom poluvremenun gdje smo sve zanimljivosti i interesovanja iz ovog duela upravo vidjeli.

Prvi gol su postigli domaći u desetom minuti utakmice preko Filipa Arezine i tako obradovali svoje navijače nagovjestivši da će ovo biti možda sigurna pobjeda domaćina, ali tako gosti nisu mislili.

Sloboda je u finišu prvog poluvremena došla do izjednačenja, kada je u 41 minuti Kripić postigao izjednačujući gol za svoj tim. Nakon kojega su oba tima sa rezultatom 1:1 i otišli u svlačionicu.

Na kraju se ispostavilo da rezultati iz prvog poluvremena je bio i konačni rezultat utakmice. Jer u drugom poluvremenu nismo vidjeli mnogo ni od domaćina, koji je pokušavao da dođe do pobjede, a ni od gostiju koji su se dobro branili do samoga kraja.

FK Mladost DK - FK Sloboda 1:1 [Golovi] by watch-it-now