Premijer liga BiH: Željezničar deklasirao Krupu u rođendanskom ambijentu

A. Kuburović

Piše: S.Me.

17.9.2017

U osmom kolu Premijer lige na stadionu Grbavica, Željezničar je u slavljeničkom ambijentu povodom 96 rođendana kluba deklasirao  ekipu Krupe rezultatom 4:1. Sa dva gola Zakarića, Ramovića i Blagojevića.

Željo je poveo u 34 minuti kada je Zeba ubacio a najviši bio Zakarić za 1:0. Zatim je Ramović u 37 minuti postavio rezultat 2:0, gdje se s tim rezultatom i otišlo u svlačionicu.

Drugo poluvrijeme Željo sjajno otvara, gdje Zakarić već u 54 minuti postiže svoj drugi gol a treći za Želju uz veliko slavlje navijača.

Pred sami kraj susreta u listu strijela se upisuje i Blagojević u 85 minuti, a za goste počasni gol postiže Koljić u sudijskoj nadoknadi.

Željezničar i Zrinjski se već polahko odvajaju u vrhu tabele u odnosu na druge timove, nagovještavajući da će ove sezone voditi glavnu bitku za prvaka naše zemlje.

FK Željezničar - FK Krupa 4:0 [Golovi] by watch-it-now