Mladost u odličnoj utakmici remizirala sa Vitezom, Čelik bolji od Borca

J. Hadžić/ Avaz.ba

N.Kr.

21.10.2017

+6

Odigrane su prve tri utakmice 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u kojima smo vidjeli pomalo iznenađujuće rezultate.

Naime, ekipa Čelika je nakon teškog poraza u prošlom kolu od Željezničara (0:3), na svom terenu pomalo iznenađujuće slavila protiv Borca (1:0). Trenutak odluke na tom susretu desio se u 32. minuti kada je Šabanović pogodio za, ispostavit će se, konačnih 1:0.

Krupa je na svom terenu remizirala sa Radnikom u susretu u kojem su bili blagi favoriti. Gosti su poveli golom Jankovića u 57. minuti da bi domaći uspjeli spasiti bod u 87. minuti.

Ekipa Mladosti gostovala je fenjerašu Vitezu, ali nisu uspjeli upisati pobjedu. Ekipa Edisa Mulalića povela je u 35. minuti. Domaći su u tri minute napravili veliki preokret. Prvo je Zukić u 70. minuti poravnao, da bi u 73. Bojo pogodio za veliko slavlje domaćih. Ipak, gosti su uspjeli izjednačiti preko Isakovića u 86. minuti, a to je bio i konačan rezultat utakmice.