Plavi prosuli bodove kod fenjeraša: Pogledajte kako se Željo ispromašivao protiv Viteza

Piše: N. Kr.

5.11.2017

Fudbaleri Željezničara remizirali su jučer u 14. kolu Premijer lige BiH na gostovanju kod ekipe Viteza (1:1).

Očekivalo se da Plavi ostvare rutinsku pobjedu s obzirom na stanje na tabeli i formu, ali fenjeraška ekipa Viteza je iznenadila tim sa Grbavice te Željo sada ima novi zaostatak za vodećim dvojcem na tabeli.

Domaći su poveli golom kapitena i bivšeg igrača Željezničara Ivana Livaje u 24. minuti, a do izjednačenja se čekalo sve do 56. minute kada sjajnim udarce Vojo Ubiparip matira golmana Viteza.

Do kraja utakmice Željezničar je imao nekoliko odličnih šansi, ali rezultat se nije mijenjao.

Nakon susreta Admir Adžem je kazao kako ne može biti zadovoljan.

- Možemo žaliti za dva prosuta boda. Loše smo otvorili meč i to nas je koštalo. Pauza koja dolazi će nam dobro doći - rekao je vidno razočarani Adžem.

U narednom kolu Plavi će gostovati u Banjoj Luci ekipi Borca.