30.11.2017

+3

KRAJ UTAKMICE. Željezničar je pobijedio Široki Brijeg s 1:0.

90+1 | igrat će se još četiri minute sudijske nadoknade.

90' | Finiš utakmice.

86' | GOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Željezničar vodi u Širokom Brijegu. Strijelac je Šabanadžović.

85' | Nakon kornera nova prilika za Plave. Udarac Šabandžovića brani Zlomislić!

80' | Deset minuta nade za jedne i za druge da dođu do pogotka.

74' | Neuspjelu ofsajd zamku gostiju ne koristi Široki Brijeg. Udarac glavom završio je preko gola.

71' | Nova stopostotna prilika za Željezničar. Zlomislić je odbranio pokušaj igrača Plavih koji je bio u situaciji jedan na jedan.

70' | Dvadeset minuta do kraja utakmice.

68' | Široki sve opasniji. Dobar udarac sa 15-ak metara, ali lopta je išla direktno u Kjosevskog.

62' | Velika prilika za Željezničar. Nakon duge lopte prema šesnaestercu upućen je snažan udarac iskosa, ali Zlomislić sjajno brani!

59' | Široki bezuspješno pokušava ugroziti gol Kjosevskog.

52' | Bez većih uzbuđenja. Igra se na sredini terena.

46' | Počelo je drugo poluvrijeme!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Široki Brijeg-Željezničar 0:0.

43' | Finiš prvog dijela na Pecari.

40' | Dobra prilika za Široki! Lopta je prešla živi zid, ali je prošla malo pored gola Željezničara.

39' | Slobodan udarac za Široki na 20-ak metara od gola. Idealna prilika za domaće.

37' | Domaći burno reagiraju na svaku sudijsku odluku.

35' | Mirniji period igre na Pecari.

30' | Nakon 30 minuta igre na Pecari gledamo dobru utakmicu, punu tempa i borbenosti, ali bez golova.

25' | Dobar napad domaćih, ali lopta je otišla preko gola Kjosevskog.

21' | Gužva u šesnaestercu Želje, ali domaći igrači su se spetljali.

20' | Dobra utakmica na Pecari, ali za sada nema golova.

16' | Velika prilika za Željezničar! Sa dvadesetak metara je šutirao Hajdarević, ali lopta je otišla tik pored stative.

15' | Željo ima posjed lopte, ali izglednih prilika za sada nema.

9' | Željezničar prijeti preko Zeca, ali golman Širokog Brijega je siguran.

6' | Prve čarke na terenu.

Screenshoot, NK Široki Brijeg

5' | Prvih pet minuta bez uzbuđenja na terenu, a na tribinima prve tri minute su protekle u šutnji.

1' | Počela je utakmica!

16:55 | Glavni arbitar današnje utakmice bit će Vladimir Bjelica, a asistirat će mu Radislav Kačavenda i Stefan Tešanović. Delgat susreta je Lazar Martinović.

16:45 | Fudbaleri Širokog Brijega i Željezničara za nešto više od deset minuta igrat će prvu utakmicu četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Poznati su i sastavi obje ekipe pred ovaj duel. Željezničar će igrati u sastavu Kjosevski, Stevanović, Graovac, Bogičević, Stanić Blagojević, Hajdarević Zakarić, Ramović, Zec Ubiparip. Široki Brijeg igra u sastavu Zlomislić, Matić, Barišić, Čorić, Wagner, Ćorluka, Menalo, Lončar, Begonja, Bralić, Marković.

Susret se igra na stadionu Pecara, a prenos uživo pratite na našem portalu.