Radnik savladao nemoćni Borac u Bijeljini

Screenshot

Piše: S.Me.

18.2.2018

Radnik iz Bjeljine u nastavku prvenstva krenuo sa pobjedom. U 19. kolu Premijer lige BiH, Radnik je bio ubjedljivi protiv Borca sa 3:0.

Domaćini su ovom pobjedom prestigli današnjeg protivnika na tabeli i ušli su u top šest timova koji će se boriti za titulu prvaka naše države.

Igrači Radnika svu dilemu oko pobjednika riješili su već u prvom poluvremenu. Prvi gol za domaćina već je pao u 10. minuti a strijelac je bio Beširović. Gosti nisu pružili dovoljan otpor domaćinu, jer je Hadžić već u 17. minuti meča povećao prednost Radnika na 2:0. Sa ovim rezultatom se i otišlo na odmor.

U nastavku meča igrači Radnika u potpunosti su kontrolisali dešavanja na terenu, da bi pred sami kraj susreta postigli i treći pogodak u 87. minuti za konačnih 3:0.