Kiks Zrinjskog u Mostaru: Radnik uzeo bod

10.3.2018

Aktuelni prvak BiH Zrinjski je u 1. kolu Lige za prvaka dočekao u Mostaru Radnik iz Bijeljine, te remizirao rezultatom 1:1.

"Plemići" su u susret ušli dosta nonšalantno, a to im se jako brzo obilo o glavu.

Radnik je poveo već u osmoj minuti utakmice, kada je sjajan pogodak postigao Velibor Đurić, šutem sa vrha kaznenog prostora.

Zrinjski se nakon toga probudio, te preuzeo inicijativu na terenu, ali je Mladen Lučić bio čudesan na golu gostiju, pa se na odmor otišlo sa prednošću gostiju iz Bijeljine.

U nastavku je Zrinjski ipak uspio doći do izjednačenja, nakon što je sjajnu akciju aktuelnog prvaka BiH pogotkom krunisao Miloš Filipović za konačnih 1:1.

ZRINJSKI: Pirić, Barišić, Čirjak, Stanić, Jović, Todorović, Jamak, Jakovljević, Filipović, Kadušić, Bilbija.

RADNIK: Lučić, Franić, Martinović, Sušić, Beširević, Srećković, Mekić, Peco, Hadžić, Đurić, Merajić.