Nogometaši Sarajeva konačno slavili

Detalj s utakmice ( A. Kuburović/Avaz.ba)

31.3.2018

+2

Nogometaši Sarajeva konačno su obradovali svoje navijače upisavši pobjedu protiv Krupe na Koševu. Bordo tim bio je u nokdaunu nakon što je iz tri meča osvojio samo bod.

No, dozu optimizma u nastavku sezone u redove koševskog tima donio je Makedonac Krste Velkoski golom u 45. minuti.

Velkoski je sa dvadesetak metara savladao golmana gostiju i tako, ispostavilo se, postavio konačan rezultat susreta (1:0) koji je odigran u izuzetno lošim vremenskim uvjetima.

Nakon ovog kola, nogometaši Sarajeva ostali su na četvrtom mjestu u Ligi za prvaka.

Podsjetimo, danas su odigrane dvije utakmice u kojima je Željezničar slavio protiv Radnika (2:1), a Široki i Zrinjski su remizirali (0:0).

Prvi na tabeli je Željezničar sa 57 bodova, četiri više od Zrinjskog, 10 od Širokog i čak 14 u odnosu na gradskog rivala, ekipu Sarajeva.