KUP BIH

Krupa završila posao

11.4.2018

Krupa je u prvom polufinalnom meču u Kupu BiH u gostima slavila s 4:0 protiv Zvijezde 09, što će biti više nego dovoljno za miran revanš.

Ali, da je u nogometu sve moguće, pokazala nam je i sinoćnja utakmica u Rimu (Roma - Barcelona 3:0).

Za sličan scenario, šef stručnog štaba Zvijezde 09 Miodrag Pantelić morao bi do uzvratnog meča od svojih momaka napraviti gladijatore da bi dobili Krupu u gostima s 5:0 i tako se plasirati u finale Kupa BiH.

Krupa je danas bila nadmoćniji protivnik u svim segmentima igre, a zanimljivo je da su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu.

Junak gostiju bio je Nusmir Fajić, koji je postigao het-trik za 28 minuta. Prvi gol postigao je u šestoj minuti, drugi u 10., a treći u 34.

Četvrti pogodak za Krupu postigao je Nemanja Mirosavljević u 45. minuti.