Krpić dvostruki strijelac u trijumfu Želje protiv Zvijezde 09

(Armin Herić, fkzeljeznicar.ba)

Piše: Avaz Sport

12.8.2018

Fudbaleri Željezničara slavili su danas na gostovanju kod Zvijezde 09 rezultatom 3:1 u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH.

Susret igran u Ugljeviku polčeo je šansom za domaće, ali udarac Osmanagića odlazi pored gola.

Željo je poveo u 19. minuti kada je Pavić ubacio, a Krpić glavom zakucao loptu u mrežu golmana Erića.

Na početku drugog poluvremena Željo udvostručuje prednost. Ponovo je strijelac bio Krpić, a asistenciju piše Stevanović.

Tračak nade domaćinima donosi Krajišnik koji sa bijele tačke smanjuje na 2:1, a igrala se 63. minuta.

Konačnih 3:1 postavlja Arežina iz slobodnjaka.

U narednom kolu u srijedu Željezničar dočekuje Sarajevo, dok je Zvijezda 09 slobodna s obzirom na to da njihov protivnik u petom kolu Zrinjski ima obaveze u Evropi.