Čelik, Krupa i Radnik upisali pobjede za ostanak u gornjem dijelu tabele

18.8.2018

Danas su u okviru šestog kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrane tri utakmice, a postignuti su sljedeći rezultati:

Čelik - Zvijezda 09 2:0

Krupa - GOŠK  3:0

Radnik - Mladost 3:1

Čelik je do vodstva protiv Zvijezde došao golom Okića iz 16. minute, a konačnih 2:0 postavio je Livaja na asistenciju Okića u 59. minuti meča.

Krupa je pobijedila ekipu GOŠK-a sa 3:0. Strijelci za Krupu bili su Elvir Koljić u 4., Ivan Crnov u 59. i Milanović u 69. minuti susreta.

Mladost je vodila u Bijeljini nakon 7. minuta igre kada je Petar Bojo zatresao mrežu domaćina, no Radnik je uspio izjednačiti u 30. minuti preko Hadžića. Domaćini su do potpunog preokreta došli u 44. minuti kada je Glišić pogodio iz penala. U 50. minuti Radnik je došao do 3:1, kada je nakon još jednog dosuđenog penala, siguran realizator sa bijele tačke bio Glišić.