Željezničar savladao Čapljinu u prijateljskoj utakmici

Zubanović i Selemenev strijelci

23.1.2019

+2

Nakon utakmice protiv Slobode, nogometaši Željezničara odigrali su i drugi pripremni duel u Međugorju. Izabranici Amara Osima savladali su prvoligaša Čapljinu rezultatom 2:1.

Željezničar do vodstva dolazi u četvrtoj minuti, Zubanović je glavom pogodio na asistenciju Šehića.

Do kraja prvog poluvremena Željezničar je došao i do drugog pogotka, a strijelac je bio Ivan Selemenev.

U drugom poluvremenu, Čapljina smanjuje rezultat, Zubac je pogodio sa bijele tačke.

Željezničar: Aldin Ćeman - Aldin Šehić, Enio Zilić, Kemal Osmanković, Nediljko Kovačević - Denis Žerić, Đorđe Knežević - Eldar Šehić, Daniel Preradović, Ivan Selemenev - Faris Zubanović.

Čapljina: Stevanović, Tipurić, Cvitković, Bevanda, Dalmatin, Zubac, Šutalo, Omanović, Jazvin, Mustafić, Hasinović.