Široki Brijeg poražen u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji

U četvrtak protiv Trenčina

Danci u finišu došli do pobjede. NK Široki Brijeg

Fena

28.1.2019

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su rezultatom 3:1 od Randersa, šestoplasirane ekipe danskog prvenstva, u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji.

Randers je poveo u 38. minuti preko Molvadgarda nakon brzog kontranapada i to je bio rezultat prvog poluvremena. Prethodno je Široki zamalo došao do vodstva, no Eliomarov udarac u 33. minuti zaustavila je greda.

Momčad s Pecare izjednačila je u 54. minuti preko Franjića, no finiš utakmice pripao je Dancima koji su u 84. i 87. minuti preko Molvadgarda i Hoga došlo do konačnih 3:1.

Trener Širokog Goce Sedloski prvo poluvrijeme odigrao je s jednom postavom, dok je u nastavku priliku dobilo 11 drugih igrača.

U četvrtak Široki igra drugi pripremni susret, a protivnik je slovački klub Trenčin.