FUTSAL

Centar posljednji polufinalista

Avaz.ba

28.2.2019

Posljednja utakmica četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu 2018/19. odigrana je sinoć. Jahorina je u dvorani „Predrag Lasica-Laki“ na Palama dočekala Centar, a gosti su pobijedili rezultatom 1:4.  Domaći sastav je prvi došao do prednosti golom Marija Miletića u 10. minuti. Po dva gola za Centar su postigli Dženis Huseinspahić (20. minuta, 24) i Elmin Prošić (31, 34).

U ranije odigranim susretima postignuti su sljedeći rezultati:  Beli Anđeo-Zrinjski 4:5 (Miloš Dupor 2. minuta, 34', Jovan Kapikul 11, Edin Muratović 36 – Josip Bošković 1, Ivan Ivanković 8, Romano Vlaho 14, Marin Suton 32, 37), Mostar SG Staklorad-Salines 7:2 (Jovan Lazarević 3, Marijo Aladžić 13, 15, Anel Radmilović 16, 22, Nermin Kahvedžić 35, Samir Gosto 39 – Deni Imširović 23, Amar Hasić 34), Kaskada-Brčko Zdravlje 4:2 (Emir Milanović 9, 33, Adel Demirović 34, Avdo Huskanović 35 – Mirzet Buljubašić 24, Dražen Lukić 32).

U polufinalu 6. marta će se sastati Zrinjski-Centar i Kaskada-Mostar SG Staklorad.