Sudar Olimpika i Veleža obilovao incidentima: Tuča igrača, trener pogođen u glavu

Varnice na terenu

Piše: Avaz.ba

24.3.2019

Derbi Prve lige Federacije BiH između Olimpika i Veleža igrao se danas na Otoci, a na kraju je rezultat glasio 2:2.

Susret je obilovao grubostima, prvi incident desio se u 5. minuti kada su igrači oba tima imali obračun, kojim je prethodio oštar faul nad gostujućim igračem.

Drugi incidnet desio se u finišu susreta kada je tvrdim predmetom nastradao trener domaćina Esad Selimović.

Naime, kada je Olimpik izjednačio golom Radovca u 90. minuti, gostujući navijači iz Mostara su pogodili Selimovića u glavu.

Vrlo brzo na terenu se pojavila i Hitna pomoć, koja je ukazala pomoć Selimoviću, koji je do kraja susreta nastavio voditi tim s Otoke.