PRIPREME

Mladost pobijedila Sarajevo u prvoj prijateljskoj utakmici

Igrači Sarajeva: Poraz na startu priprema

19.6.2019

Premijerligaši Sarajevo i Mladost odigrali su prvu utakmicu u sklopu priprema za narednu sezonu.  Susret je odigran u Trening centru u Butmiru, a pobjedili su gosti rezultatom 2:1.

Već u drugoj minuti Petar Bojo je zatresao mrežu aktuelnog prvaka BiH, na asistenciju Bahrudina Atajića, koji je petnaest minuta kasnije pogodio za 2:0.

Sarajevo je smanjilo je na 1:2 golom Amara Rahmanovića u 22. minuti.

Sarajevo – Mladost 1:2 (Rahmanović 22 – Bojo 2, Atajić 17)

SARAJEVO: Kovačević, Lazić, Kurdić, Hebibović,Šabanović, Sagaf, Velkoski, Šišić, Rahmanović, Milanović i Ahmetović. Još su igrali: Dizdarević, Mustafić, Dupovac, Gljiva, Hodžić, Gavrić, Blagojević, Tatar, Salčin, Hasanović i Handžić.

MLADOST: Velić, Nikolić, Hreljić, Marković, Bajić, Horić, Atajić, Bojo, Hiroš, Dragutinović, Guzina. Još su igrali: Abdulahović, Delić, Vehab, Burak, Biber, Asafi, Dragutinović, Mušija, Begić, Hrustanović i Todorović.