Borac bolji od Zvijezde, Sloboda do boda protiv Širokog u sudijskoj nadoknadi

Detalj s utakmice. A. Bajrić

Piše: Avaz.ba

27.7.2019

U okviru drugog kola BH Telekom Premijer lige u večernjem terminu odigrane su dvije utakmice.

U Banjoj Luci je domaći Borac nakon nekoliko godina igrao ponovo pred svojom publikom premijerligaški fudbal, a nakon remija na Grbavici, banjalučani su stigli i do prve pobjede u sezoni.

Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Stojan Vranješ u 24. minuti.

Široki je nakon razočarenja u prvom kolu i poraza od Čelika na Pecari, večeras pobijedio na Tušnju domaću Slobodu rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u 33. minuti golom Bagarića. Izjednačenje domaćinima u posljednjim trenucima prvog poluvremena donosi Bekić.

Samo što je počeo drugi dio, Široki ponovo dolazi do vodstva, a gol je postigao Jović. Kada su svi očekivali kraj, Maksimović u 93. minuti pogađa za veliko slavlje domaćina i postavlja konačan rezultat 2:2.