Široki Brijeg na Otoci stigao do druge pobjede

Savladali Olimpik

Olimpik pretrpio drugi poraz. FK Olimpik

Piše: A. V. / Avaz.ba

8.8.2020

Fudbaleri Širokog Brijega slavili su na Otoci protiv Olimpika sa 1:2 u susretu 2. kola M:tel Premijer lige BiH.

Dvostruki strijelac za goste bio je Jurilj u 40. i 61. minuti.

Domaći su smanjili preko Osmanovića u 64. minuti, ali nisu uspjeli doći do boda.

Za Olimpik su od prve minute igrali: Hadžić, Milović, Ojdanić, Osmanović, Zeba, Handžić, Milanović, Hadžanović, Lekanić, Dujmović, Šišić. U nastavku su priliku dobili Imamović, Muminović, Mojović, Tabaković.

Široki Brijeg je nastupio u sastavu: Zlomislić, Cipetić, Čuljak, Ćorić, Jurilj, Marić, Radeljić, Jurić M., Begić, Jurić S., Pervan. Još su igrali: Prvan, Jović, Grgić, Mašić.

Olimpik je tako pretrpio drugi poraz i ostao na "nuli", dok je Široki Brijeg upisao drugu pobjedu i ima maksimalnih šest bodova.