Radnik i Sloboda podijelili bodove

Remi u Bijeljini

Najrealniji ishod. FK SLOBODA TUZLA

25.10.2020

U posljednjem susretu 12. kola M:tel Premijer lige BiH Radnik i Sloboda su u Bijeljini podijelili bodove, odigravši 1:1.

Prvo poluvrijeme skoro da nije donijelo ništa.

Jedini vrijedan detalj je šansa Radnika iz 44. minute, koju je imao Vladimir Bradonjić.

Gosti su došli do vodstva u 47. minuti. Veliku grešku Ivana Šuberta iskoristio je Jasmin Osmić, koji je zaobišao Dalibora Kozića i pogodio za 0:1.

Utakmica se poslije tog gola potpuno otvorila.

Nikola Popara je sjajno šutirao u 56. minuti, ali je njegov udarac otišao za malo pored gola.

S druge strane je u 58. minuti zaprijetio Said Husejinović, čiji pokušaj boksuje Kozić.

Izjednačenje u 64. minuti. Domaći su izveli korner, lopta je stigla do Bradonjića, koji je lijepo pogodio za 1:1.

Radnik u 66. minuti propušta veliku šansu preko Nedima Mekića, koji šutira pravo u Luku Kukića.

Veliku šansu imala je i Sloboda u 70. minuti. Udarac Dženisa Beganovića sjajno je odbranio Kozić.

Kukić se ponovo istakao na suprotnoj strani, odbranivši udarac Popare iz 77. minute.