NAKON REMIJA U TUZLI

Marinović: Kad ne date gol ne možete očekivati da pobijedite

Falilo nam je kreacije i bržeg pasa i kada ne date gol ne možete očekivati da pobijedite, rekao je Marinović

Vinko Marinović. Screenshot

A. M.

8.11.2020

Fudbaleri Sarajeva odigrali su neriješeno na Tušnju protiv ekipe Tuzla siti (0:0) u 14. kolu Premijer lige BiH.

Šef stručnog štaba tima sa Koševa Vinko Marinović govorio je o utakmici po završetku susreta u Tuzli.

- Iako je Tuzla siti u drugom poluvremenu imao igrača manje bili su dobri, falilo nam je kreacije i bržeg pasa i kada ne date gol ne možete očekivati da pobijedite - rekao je Marinović.

Sarajevo je bilo oslabljeno neigranjem nekoliko nekoliko igrača, međutim, iako su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem više nisu uspjeli postići pogodak.

Bordo tim u narednom kolu nakon reprezentativne pauze na svom terenu dočekuje Olimpik.