Vlasnik Sarajeva: To se zove volja

Nam nakon velikog preokreta i pobjede nad Radnikom

Nam: Oglasio se na Facebooku. FK SARAJEVO

3.12.2020

Sarajevo je sinoć u susretu 17. kola m:tel Premijer lige BiH savladalo Radnik s 2:1 u dramatičnoj završnici.

Gubio je bordo tim dvije minute prije kraja, ali je uspio okrenuti rezultat i doći do nove pobjede.

Utakmicu s Koševa iz Vijetnama je pratio i većinski vlasnik Sarajeva Ngujen Hoai Nam (Nguyen) , iako je po tamošnjem vremenu ona počela u 23:00 sata.

- Ostao sam budan dokasno i gledao utakmicu. U 88. minuti smo gubili, u 90. izjednačili i pobijedili golom u 92. minuti. To se zove volja. Sjajan tim. Volim vas", napisao je Nam na Facebooku.

Podsjetimo, Radnik je poveo golom Milivoja Lazića, a preokret Sarajeva režirao je Tino-Sven Sušić s golom i asistencijom.

Prvo je zabio za izjednačenja, a potom namjestio gol Matijasu Fanimu (Matthias).