Radnik preokretom do tri boda protiv Tuzle

Vrlo važna tri boda za ostanak Bijeljinaca na 10. mjestu prvenstvene tabele ispred Krupe i Olimpika

Nakon šest mečeva bez pobjede napokon upisali tri boda. FK Radnik Bijeljina

A. M.

5.12.2020

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine u 18. kolu Premijer lige BiH na domaćem terenu savladali su Tuzla siti nakon preokreta rezultatom 2:1.

Gosti su poveli golom Voje Ubiparipa sa bijele tačke u 19. minuti, a izjednačenje Radniku donio je Stefan Janjić golom u finišu prvog poluvremena.

Nakon pet minuta igre u drugom dijelu tim iz Bijeljine je preokrenuo rezultat, a strijelac je bio Ermin Huseinbašić.

Radnik je tako upisao vrlo važna tri boda za ostanak na 10. mjestu prvenstvene tabele ispred Krupe i Olimpika koji imaju po 10 bodova, pet manje od tima iz Bijeljine.

Trijumf protiv Tuzle došao je nakon šest mečeva u Premijer ligi u kojima Radnik nije uspio slaviti pobjedu.