Štilić postigao tri gola

Sa utakmice u Ljubuškom. Armin Heric/fkz.ba

Piše: G. Šumar

10.2.2021

Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice savladali Ljubuški sa 8:1. Prvo poluvrijeme Plavi su riješili u svoju korist sa 4:1. Štilić je postigao tri gola, a Subašić jedan. Dvije asistencije je dodao Veselinović, a po jednu Štilić i Subašić. I u drugom poluvremenu je klub s Grbavice pokazao efikasnost. Na 5:1 povisio je Kulašin koji je asistirao za šesti i sedmi gol Plavih, prvo Bekriću, a potom i Zecu. Za osmi gol pobrinuo se Mujić.

Željezničar je prvo poluvrijeme počeo u sastavu: Muftić – Blažević, Ikić, Kosorić, Šehić – Bojo, Alispahić – Subašić, Štilić, Veselinović – Juričić, a drugo: Bender – Nargalić, Miletić, Vrhovac, Malić – Čeliković, Bekrić, Mujezinović, Kulašin, Mujić – Zec.

Narednu utakmicu Željezničar igra sutra u Grudama protiv istoimenog domaćina.