Krupa u posljednjim trenucima došla do boda protiv Širokog na "Pecari"

Širokom ni preokret nije bilo dovoljan da upiše tri boda i ostane u utrci za prvaka

Detalj s meča na "Pecari". FK Krupa

A. M.

11.4.2021

Fudbaleri Širokog Brijega remizirali su sa Krupom u meču 25. kola Premijer lige BiH na "Pecari". Rezultat je bio 2:2.

Gosti su poveli u 16. minuti golom Nikole Dujakovića, ali ta radost nije dugo trajala. Četiri minute kasnije Široki je izjednačio preko Mateuša Zahare (Mateusz Zachara).

Širokobriježani su do potpunog preokreta došli 20 minuta prije kraja kada je mrežu gostiju zatresao Kristijan Medić. Kada se činilo kako će domaći tim teže od očekivanog upisati pobjedu i vrlo važna tri boda, dogodio se šok na "Pecari".

U trećoj minuti sudijske nadoknade Krupa je došla do izjednačenja i boda, a strijelac je bio rezervista Lazar Nikolić.

Nakon ove podjele bodova Široki za liderom Sarajevom zaostaje sedam bodova uz utakmicu više.