Kompletirano 28. kolo: Remi na Koševu

Prvi su do vodstva došli gosti u 10 minuti kada je Goran Brkić bio precizan s bijele tačke

Brkić je bio strijelac za Tuzlake. Arhiva

Piše: G. Šumar

3.5.2021

Remijem (1:1) Olimpika i Tuzla Cityja na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase" kompletirano je 28. kolo m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvi su do vodstva došli gosti u 10 minuti kada je Goran Brkić bio precizan s bijele tačke. No, u 62. minuta konačan rezultat je postavio Kenan Horić, nakon što je glavom poslao loptu u mrežu Tuzla Cityja na centaršut Čurjurića iz kornera.

Olimpik – Tuzla City 1:1

SARAJEVO Stadion: Asim Ferhatović-Hase. Sudija: Ermin Sivac. Strijelci: 0:1 - Brkić (10. minuta - penal), 1.1 - Horić (62.). Žuti kartoni: Isić, Gavrić (Olimpik).

OLIMPIK: Hadžić, Milović, Horić, Isić (Dujmović), Perišić, Čurjurić, Handžić (Cruz), Gavrić (Bajraktarević / Karić), Hadžanović, Šišić (Lekanić), Osmanović.

TUZLA CITY: Fejzić, Lučić, Morris, Mehidić (Maksimović), Đerić, Dofo, Karjašević (Ramić), Džafić, Mišić, Brkić, Ubiparip (Bađi).