Fudbaleri Sarajeva se vratili u život, a navijači na poluvrijeme ispratili Musemića velikim aplauzom

Sa tribina se pjevala pjesma bivšem treneru bordo tima: "Husreh voli Sarajevo, on je jedan od nas"

Musemić dobio ovacije na Koševu. ARHIV

Piše: G. Šumar

19.7.2021

Nakon prvih 45 minuta utakmice na Koševu između Sarajeva i Tuzla Cityja rezultat je 1:1. Šok za navijače na najvećem bh. stadionu priredio je Sulejman Krpić već u 3. minuti kada je matirao Adnana Kanurića nakon što je dobio loptu sa lijeve strane.

Mučili su se domaći da dođu do prave prilike kako bi zaprijetili na gol Tuzla Cityja, a onda je Numan Kurdić glavom pogodio nakon centaršuta Halida Šabanovića. Prethodno su Matijas Fanimo (Matthias) i Tino Sušić bili izblokirani.

Na odmor se otišlo pri neriješenom rezultatu, a navijači Sarajeva su na poluvremenu velikim pljeskom ispratili Husrefa Musemića. Svom nekadašnjem šefu i legendi kluba pjevali su i poznatu pjesmu "On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemić jedan je od nas".