Bivši fudbaler Sarajeva poslao uvrijedljivu poruku navijačima Slobode

Nihad Mujakić se oglasio na Instagramu

Mujakić: Igrao za Sarajeva od 2016. do 2019. godine. ARHIV

22.8.2021

Fudbaleri Sarajeva sinoć su na Tušnju sa 2:1 pobijedili Slobodu, te na taj način Tuzlacima nanijeli prvi poraz u ovoj sezoni. I kako to inače biva, susreti ova dva tima sa sobom nose određene tenzije, tim više jer su obje ekipe meč dočekale u gornjem dijelu tabele.

Bilo je tenzija i na terenu i na tribinama, a domaći su burno protestvovali na određene odluke sudije Antonija Bandića. Na meti vrijeđanja bila je delegacija tima sa Koševa, a na poluvremenu meča oglasio se i bivši fudbaler Sarajeva Nihad Mujakić.

– Gazi Dive gamad, napisao je Mujakić na svom Instagram profilu na poluvremenu utakmice. Inače, Mujakić je trenutno na posudbi u Vasland Beverenu, a dres FK Sarajevo nosio je u periodu od 2016. do 2019. godine.