POBJEDA GOSTIJU

Novi Pazar na Koševu bolji od Sarajeva

"Bordo tim" je poveo golom Mersudina Ahmetovića u 10. minuti, a potom su gosti postigli tri gola

"Bordo tim" poveo pa izgubio. FK Sarajevo

M. K.

4.9.2021

U prijateljskom meču odigranom na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase", Sarajevo je poraženo protiv Novog Pazara rezultatom 2:3.

"Bordo tim" je poveo golom Mersudina Ahmetovića u 10. minuti, a Novi Pazar je poravnao u 29. minuti kada je pogodio Rus Tamirlan Džamaludinov (Dzhamalutdinov).

U 55. minuti gosti vode 1:2 golom Luke Ratkovića, da bi na 1:3 povisio Džamaludinov u 65. minuti. Do kraja je Sarajevo smanjilo golom s bijele tačke, a strijelac je bio Dal Varešanović.

Sarajevo je meč počelo u sastavu: Kanurić, Lazić, Dupovac, Kurdić, Pidro, Šabanović, Ševelj, Oremuš, Velkoski, Cmiljanić, Ahmetović.