"Plavi" vode protiv Širokog Brijega nakon prvog poluvremena, neizvjesno na "Tušnju"

Dvjema današnjim utakmicama 19. kola Premijer lige BiH bit će kompletiran jeseni dio sezone

Teren na "Grbavici" je natopljen kišom. Printscreen

Piše: M. K.

5.12.2021

Dva susreta 19. kola Premijer lige BiH na programu su danas, a njima će biti kompletiran jesenji dio aktuelne sezone.

Na "Grbavici" je Željezničar na kišom natopljenom i teškom terenu ugostio sastav Širokog Brijega, dok su se u još težim uslovima na "Tušnju" sastali Tuzla City i Radnik.

Prvo poluvrijeme je završeno, a Željezničar od 38. minute vodi 1:0 golom Sedada Subašića. Prije vodećeg gola "Plavih" Ermin Zec nije iskoristio penal.

U meču u Tuzli viđena su dva gola u prvom dijelu.

Poveli su gosti u 21. minuti s bijele tačke, a strijelac je bio Jovan Blagojević, da bi u 35. minuti Sulejman Krpić poravnao na 1:1.