Zrinjski odnio bodove s Tušnja, finiš meča obilježili navijački incidenti

Prvi gol gosti su postigli u 53. minuti preko iskusnog Nemanje Bilbije, da bi u u 73. minuti isti igrač pogodio za konačnih 0:2

Poraz Slobode u Tuzli. tuzlalive.ba

M. K.

13.3.2022

Sloboda i Zrinjski odigrali su na Tušnju susret 22. kola Premijer lige BiH, a utakmica je završena pobjedom gostiju 0:2.

Zrinjski je u Tuzlu stigao kao apsolutni favorit i to je i opravdao.

Prvi gol gosti su postigli u 53. minuti preko iskusnog Nemanje Bilbije, da bi u u 73. ponovo Bilbija pogodio za konačnih 0:2.

Pred kraj meča se desio i incident kada su navijači Slobode gađali "Ultrase" prilikom izlaska sa stadiona, a morala je intervenisati i policija.

Ovo je Zrinjskom čak 12. pobjeda u nizu čime su izjednačili rekord koji je do sad držao Željezničar, a s obzirom na to da do kraja sezone ima još mnogo da se igra, nema sumnje da će Mostarci vrlo brzo postaviti novi rekord.