Vrijedan bod osvojen protiv prvaka: Posušje sve bliže opstanku

Bez pobjednika u Posušju. jabukatv

M. K.

15.5.2022

Fudbaleri Posušja i Zrinjskog remizirali su u 31. kolu Premijer lige BiH odigravši 2:2 na Mokrom docu.

Golom Nemanje Bilbije Zrinjski je poveo u 37. minuti, da bi u drugom poluvremenu uslijedi potpuni preokret i tri gola.

Krenimo redom. Begić je u 51. minuti izjednačio na 1:1, da bi Milanović preokrenuo na 2:1 u 54. minuti.

Međutim, ni Zrinjski nije danas stigao u Posušje da izgubi, pa su se gosti potrudili da ostanu neporaženi.

Tako je u 62. minuti susreta Nemanja Bilbija svojim drugim golom danas izjednačio na konačnih 2:2, a Posušaci s obzirom na težinu protivnika mogu na kraju biti zadovoljni, jer su se današnjim bodom približili opstanku.