Nurkić za 21 minutu ubacio pet poena

Solidan nastup našeg košarkaša

J. Be.

17.10.2014

Košarkaši Denver Nuggetsa poraženi su od Golden State Warriorsa u predsezonskoj utakmici rezultatom 104:101, uz jako dobru igru Jusufa Nurkića.

Još od samog početka Denver Nuggetsi su bili bolji na parketu. Nuggetsi su vodili skoro cijelu prvu četvrtinu.

Sami finiš meča pripao je Warriorsima. Uspjeli su  izjednačiti i preokrenuti rezultat u svoju korist i da dođu do pobjede u ovom susretu.

Bh. reprezentativac u ekipi Denver Nuggetsa Jusuf Nurkić je za 21 minutu koliko je bio na parketu ubacio pet poena uz osam skokova i tri blokade.

Wilson Chandler i Timofey Mozgov bili su najbolji u redovima Nuggetsasu upisali su po 18 poena za Denver, dok je na drugoj strani za Warriorse  James Michael McAdoo ubacio 20 poena, a Klay Thompson  18 poena.