Pogledajte "rafalnu paljbu" Nihada Đedovića sinoć protiv Turowa

Naš reprezentativac igra sjajno za svoj Bayern

Al. Ti.

7.11.2014

Košarkaši Bayerna, za koje nastupa naš reprezentativac Nihad Đedović, poraženi su sinoć na gostovanju u Poljskoj kod Turowa, a konačan rezultat je bio 89:78.

Gosti iz Munchena su dobili prvi period igre 17:22, što im je bio jedini svjetli period na sinoćnjoj utakmici.

U drugom poluvremenu su domaći košarkaši Turowa nastavili sa dominacijom, a prednost je rasla iz minute u minut, do konačnih 89:78.

Domaće je do trijumfa predvodio Kulig sa 22, Taylor je dodao 15, a Jaramaz 14 dok je kod Bayerna najefikasniji bio naš reprezentativac Nihad Đedović sa 16 poena, dva skoka i dvije asistencije, a slijedili su ga Benzing i Savanović sa po 12, te Bryant sa 11 poena, ali to nije bilo dovoljno za trijumf u Poljskoj.