Hrvatska savladala BiH rezultatom 74-62

Druga pripremna utakmica za EuroBasket

Redakcija

7.8.2015

U teškim uvjetima zagušljive dvorane u Lučkom, koja ipak nije klimatizirana, Hrvatska košarkaška reprezentacij je u drugoj pripremnoj utakmici za EuroBasket pobijedila našu selekciju rezultatom 74-62.

U čvrstoj utakmici jedni i drugi igrali su žestoke obrane. Presudila je individualna kvaliteta Hrvatske i sedam minuta treće četvrtine utakmice, u kojima su igrači Hrvatske napravili seriju 14-0, prenosi 24sata.hr.

Četiri minute prije kraja utakmice naši reprezentativci smanjili su na 59-58, ali Miro Bilan, Bojan Bogdanović i Roko Ukić dovršili su posao za konačnih +12.

Kada je u pitanju selekcija Hrvatske, Bogdanović je bio najbolji strijelac s 15 koševa, a Dario Šarić uz 13 poena imao je i sedam skokova.

Kod Bosne i Hercegovine najbolji je bio Andrija Stipanović, bivši igrač Splita, s 13 poena.