Dabl-dabl učinak Nurkića nedovoljan za pobjedu

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Lebron Džejms

AFP

4.11.2018

Košarkaši Los Anđeles lejkersa slavili su u duelu protiv Portlanda rezultatom 114:110.

Lejkersi su tako potvrdili teško izborenu pobjedu kod kuće protiv Dalasa, dok su Blazersi prekinuli niz od tri uzastopne pobjede.

Treća četvrtina je bila ključna u sinoćnjem meču, budući da su na poluvremenu Lejkersi gubili s jednim poenom razlike, a uoči posljednje dionice bilo je plus 15 za goste. Probudili su se Blejzersi do kraja meča, ali nije bilo dovoljno snage za preokret.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Lebron Džejms (James) s 28 poena, sedam asistencija i pet skokova. Domaćim nije pomoglo ni 60 kombiniranih poena Mekoluma (McCollum) i Lilarda.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Jusuf Nurkić igrao je 30 minuta i za to vrijeme je ostvario dabl-dabl učinak, postigavši je 14 poena uz 13 skokova. Tome je pridodao dvije asistencije.